Vault-Hide SMS, Pics & Videos

6.8.12.22

4.3

10

Android cihazınızın güvenliğini artırın

1.4M

Bu uygulamayı oyla

Vault-Hide SMS, Pics & Videos, 'Vault' olarakta bilinen uygulama, Android cihazımızda küçük bir kasa oluşturmamıza izin verir, burada her türlü özel yazılı mesajları, fotoğrafları ve videoları saklayabiliriz.

Bugünlerde hepimizin cep telefonlarına sıkıştırılmış özel hayatı var. Bu durum problem oluşturabilir, özellikle özel hayatınız görülmemesi gereken kişiler tarafından görülüyorsa. Bunu önlemek için, Vault-Hide SMS, Pics & Videos size her türlü özel nesneyi bu uygulamanın içine yerleştirme ve bildiğiniz bir şifreyle koruma fırsatını sunar.

Farklı kasalar içine yerleştirebileceğimiz şeyler fotoğraflardan videolara kadar hatta Facebook kişilerinizden telefon listesine kadar değişiklik gösterir. Bunlardan herhangi birini yerleştirdiğimizde, sadece onların varlığını saklamakla kalmaz aynı zamanda sohbetleri ve telefon görüşmelerini de gizleyebiliriz.

Vault-Hide SMS, Pics & Videos özel hayatına önem veren kişiler için gerekli bir araçtır. Kıskanç çiftler kullanıcının her türlü sırrını saklamak isteyen bu uygulamayla bir düşman kazanacaklar.
Uptodown X